SCREENSHOT Screenshot
POGLEDAJTE POGODAK

Gosti su poveli u 81. minuti golom Oiera Zarrage, a izjednačio je Ivan Ilić u 88. minuti
Piše: HINA/SNObjavljeno: 23. prosinac 2023. 17:25

Nastavlja se serija sjajnih rezultata Bologne. U susretu 17. kola talijanskog prvenstva Bologna je pobijedila Atalantu s 1-0 skočivši na četvrto mjesto Serie A.

Tri dana nakon što je izborila plasman u četvrtfinale talijanskog Kupa pobjedom protiv Intera, Bologna je bila uspješna i u prvenstvu. U susretu 17. kola porazila je Atalantu s 1-0 probivši se na četvrto mjesto Serie A.

Pogodak odluke zabio je Lewis Ferguson u 86. minuti. Hrvatski nogometaš Nikola Moro je za domaći sastav igrao prvo poluvrijeme, dok je Mario Pašalić za Atalantu igrao od 72. minute.

Lapresse/ddp Usa/profimedia

Bologna je sada četvrta s 31 bodom, dva manje od trećeplasiranog Milana. Na prve dvije pozicije su Inter (41) i Juventus (40). Atalanta je sedma sa 26 bodova.

U drugom susretu Torino, kojeg vodi Ivan Jurić, je odigrao 1-1 protiv Udinesea.

Gosti su poveli u 81. minuti golom Oiera Zarrage, a izjednačio je Ivan Ilić u 88. minuti. Torino se trenutačno nalazi na 10. poziciji s 24 boda.

POGODAK POGLEDAJTE OVDJE

U prvom susretu subotnjeg programa Juventus je na gostovanju s 2-1 svladao Frosinone.

Poveli su gosti već u 12. minuti a strijelac je bio Kenan Yildiz. Za izjednačenje je u 51. minuti zabio Baez, a onda je u 81. minuti Dušan Vlahović podigao na 2-1 za Juventus.

12. svibanj 2024 23:22