MARCO BERTORELLO Afp
STARA DAMA NA VRHU

Nogometaši Juventusa barem nakratko zasjeli su na čelo ljestvice talijanskog prvenstva
Piše: HinaObjavljeno: 16. rujan 2023. 17:27

Nogometaši Juventusa barem nakratko zasjeli su na čelo ljestvice talijanskog prvenstva 3-1 (2-0) domaćom pobjedom protiv Lazija u prvoj utakmici 4. kola.

Juventus je stvorio dva gola prednosti u prvom poluvremenu pogocima Vlahovića (pogledajte ovdje) i Chiese (pogledajte ovdje), da bi sredinom nastavka Luis Alberto (pogledajte ovdje) lijepim zgoditkom smanjio na 2-1, no samo tri minute potom uzvratio je Vlahović (pogledajte ovdje) i svojim drugim golom na utakmici postavio konačni rezultat.

Juventus sada ima 10 bodova, jedan više od drugog Intera i trećeg Milana koji će igrati međusobno od 18 sati. Lazio je 13. s tri boda.

10. svibanj 2024 15:20