LE CHAMPIONNAT

Monaco sve dalje od Europe, kiksom na domaćem terenu dodatno su zakomplicirali stanje na vrhu tablice

Na ljestvici je i dalje vodeći PSG koji ima 47 bodova, a drugoplasirana Nica ima 38
Piše: HinaObjavljeno: 04. veljača 2024. 15:29

Nogometaši Monaca ostali su bez očekivana tri domaća boda ovog vikenda, u prvom nedjeljnom ogledu 20. kola francuske Ligue 1 su odigrali 1:1 protiv Le Havrea.

Oba pogotka su postignuta unutar samo tri minute drugog poluvremena. U 63. minuti Ben Yedder je doveo Monaco u vodstvo, ali je već u 65. minuti Fofana postao domaći tragičar ovog susreta. Zatresao je vlastitu mrežu i s tih 1:1 je okončan ogled.

Na ljestvici je i dalje vodeći PSG koji ima 47 bodova. Drugoplasirana Nica ima 38, treći Brest 35, koliko sada ima i Monaco. Le Havre je ostao na 11. mjestu i ima 24 boda.

U nastavku nedjelju na rasporedu su sljedeće utakmice Lille - Clermont, Reims - Toulouse, Metz - Lorient, Brest - Nica i Lyon - Marseille.

02. svibanj 2024 01:39