JAKOV PRKIC Cropix
PLAYOFF KL

U susretu na Mika stadionu u Armeniji domaćini su poveli već u trećoj minuti
Piše: SNObjavljeno: 20. kolovoz 2024. 20:28

Nogometaši armenskog Noaha slavili su u prvoj utakmici playoffa Konferencijske lige protiv slovačkog Ružomberoka rezultatom 3:0. U susretu na Mika stadionu u Armeniji domaćini su poveli već u trećoj minuti kada je pogodak postigao Gonçalo Gregório.

Slovački vratar Tomáš Frühwald napravio je veliku pogrešku na samom početku, a njegovu lošu reakciju iskoristio je Gregorio i iz blizine poentirao za vodstvo. Pogodak za 2:0 iz kaznenog udarca postigao je Gor Manvelyan u 79. minutim, a za 3:0 poentirao je Matheus Aiás u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Gol za 1:0 pogledajte OVDJE.

SCREENSHOT Twitter

Utakmicu je obilježio i kratak nestanak struje sredinom drugog poluvremena. Nakon povratka na teren domaćini su preko Manvelyana, a kasnije i preko Aiása zaključili susret.

Uzvrat u Slovačkoj na rasporedu je 29. kolovoza od 18.30 sati.

05. rujan 2024 11:15