VLADO KOS Cropix
BORBA ZA NASLOV

Osijek nakon drame srušio Hajduk i gurnuo Dinamo na korak do naslova, po završetku susreta opasno zaiskrilo

U zadnjem kolu Dinamo dočekuje Osijek, protiv kojeg može potvrditi titulu, a Hajduk gostuje u Zaprešiću
Piše: SNObjavljeno: 31. svibanj 2023. 13:07

Hajduk je u srijedu gostovao u Gradskom vrtu kod Osijeka, a domaćini su slavili 2:1 u dramatičnoj završnici. Zaostala je ovo utakmica 21. kola HNL juniora, a Bijelima je trebala pobjeda kako bi zasjeli kao vodeći na tablici uoči posljednjeg dvoboja u prvenstvu u Zaprešiću.

Pobjeda u Osijeku, Hajduku je značila za prvo mjesto, ali nakon što su Bijeli rano poveli, nisu uspjeli zadržati vodstvo do kraja. Preokrenuli su susret domaći nogometaši u posljednjih par minuta utakmice. Osim pobjede Osijeka treba reći kako je utakmica bila pod visokim tenzijama koje su dovele do manjeg sukoba između igrača jedne i druge momčadi po završetku susreta.

Do ranog vodstva, momčad trenera Budimira je stigla preko Brajkovića u sedmoj minuti utakmice, a onda se Osijek probudio u drugom poluvremenu. Zabili su Prekodravac i Lugarić u zadnjim minutama susreta za šok u Gradskom vrtu. U zadnjem kolu Dinamo dočekuje Osijek, protiv kojeg može potvrditi titulu, a Hajduk gostuje u Zaprešiću.

23. travanj 2024 10:11