VOJKO BASIC/CROPIX
PRIJATELJSKI OGLED

Hajduk u prvom zimskom testu slavio u Postirama! Bijeli bez ključnih igrača do pobjede protiv Solina

Hajduk će sljedeću prijateljsku utakmicu igrati u subotu, kada na Postire stiže Croatia iz Zmijavaca
Piše: Slobodna DalmacijaObjavljeno: 12. siječanj 2021. 16:16

Nogometaši Hajduka danas su odigrali prijateljsku utakmicu protiv Solina na igralištu Podježice u Postirama i odnijeli pobjedu 3:2.

Bijelima je to bio prvi test u okviru zimskih priprema, a trener Boro Primorac nije mogao računati na Miju Caktaša, Dimitriosa Diamantakosa, Marina Ljubičića i Božu Mikulića. Četvorka je zaradila lakše ozljede te bi se kroz nekoliko dana trebala vratiti trenažnom procesu.

Bijeli su očekivano bili bolja momčad tijekom većeg dijela susreta i zasluženo došli do pobjede. Poveli su u 17. minuti kada je Stipe Vulikić pogodio svoju mrežu, a u 42. minuti Gyurcso je kazneni udarac pretvorio u vodstvo od 2:0.

U 59. minuti Solin smanjuje na 1:2 pogotkom Pekića, a deset minuta kasnije Atanasov pogađa glavom za 3:1 nakon ubačaja Umuta.

Duje Ninčević smanjio je na konačnih 3:2 u 89. minuti, kada je u pogodak pretvorio kazneni udarac kojeg je skrivio David Čolina.

Hajduk će sljedeću prijateljsku utakmicu igrati u subotu (16.01.), kada na Postira stiže Croatia iz Zmijavaca.

-----------------------------------------------------------------------------------

HAJDUK - SOLIN 3:2 (Vulikić 17` ag, Gyurcso 42` 11m, Atanasov 69` / Pekić 59`, Ninčević 89` 11m)

17. travanj 2024 07:17