Screenshot Twitter

Screenshot: Twitter
KAOS NA ELEDA STADIONU

Navijači gostujućeg sastava izazvali su puno problema organizatorima ovog dvoboja u Europskoj ligi
Piše: SNObjavljeno: 06. listopad 2022. 20:24

Sramotne scene s Eleda Stadiona u Švedskoj! Utakmica 3. kola Europske lige između domaćeg Malmöa i gostujućeg Union Berlina prekinuta je zbog njemačkih navijača.

Prekid se dogodio u 57. minuti nakon što su s gostujućeg dijela tribine prema travnjaku, ali i prema domaćim navijačima poletjela različita pirotehnička sredstva.

Kad je vidio da je vrag odnio šalu, sudac je prekinuo susret i poslao obje momčadi u svlačionicu. Bild javlja da su navijači Union Berlina čak i za vrijeme pauze nastavili sa svojom ‘predstavom‘.

Intervenirala je i švedska policija te postavila ‘zid‘ između gostujućih i domaćih navijača.

Utakmica je prekinuta kod rezultata 0:0, a nastavljena je otprilike 30 minuta nakon početka kaosa.

KADROVE S NEREDA U ŠVEDSKOJ POGLEDAJTE OVDJE, OVDJE I OVDJE (trenutak kada su zamalo stradali i igrači)

Spomenimo da su gosti, iako su od sudačke nadoknade prvog dijela igrali s igrače manje (izravni crveni za Andrasa Schafera), ipak stigli do pobjede (0:1). Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Sheraldo Becker u 68. minuti.

16. svibanj 2024 04:03