KERSTIN JOENSSON Afp
EUROPSKA LIGA

Ljubičić je poravnao rezultat susreta na 1:1, no LASK nije uspio izdržati do kraja utakmice
Piše: SNObjavljeno: 14. prosinac 2023. 20:49

Nogometaši LASK-a poraženi su od francuskog Toulousea u posljednjem, šestom kolu Konferencijske lige rezultatom 1:2. Gostujuću momčad do pobjede su vodili Thijs Dallinga, koji je načeo Austrijance u 54. minuti, te Gabriel Suazo koji je krajem susreta poentirao za pobjedu.

Domaću momčad u igri je svojim pogotkom ostavio mladi hrvatski reprezentativac Marin Ljubičić. U 61. minuti susreta napadač LASK-a dočekao je centaršut s desne strane i finim trzajem glave poentirao u suprotni kut gostujućeg vratara. Time je poravnao rezultat na 1:1, no LASK nije uspio izdržati do kraja utakmice.

Pogodak Ljubičića možete pogledati OVDJE.

Ovakav rasplet situacije ostavio je LASK na posljednjem mjestu na tablici u skupini E s tri boda, dok je Toulouse pobjedom zadržao drugo mjesto, sa samo jednim bodom manje od vodećeg Liverpoola. Engleska momčad poražena je u drugom susretu od belgijskog Royale Union Saint-Gilloise rezultatom 2:1.

25. travanj 2024 20:26