Sosa slavi gol sa suigračima

TOM WELLER Dpa Picture-alliance Via Afp
BRAVO, MAJSTORE

Hrvatski reprezentativac je zabio za 2:1 svojeg Stuttgarta u utakmici protiv Mainza
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. studeni 2021. 22:25

Hrvatski reprezentativac Borna Sosa se upisao u strijelce. Sosa je u 13. kolu Bundeslige sa svojim Stuttgartom ugostio Mainz i u 51. minuti zabio gol o kojem će se još dugo pričati.

Poveo je Stuttgart u 21. minuti preko Ita, no to vodstvo nije trajalo ni do poluvremena. U 39. je sve na početak vratio Hack i s 1:1 se otišlo na odmor, a onda se početkom drugog dijela pojavio hrvatski reprezentativac i sve oduševio svojim potezom.

Šest minuta nakon starta drugog poluvremena Stuttgart je odigrao prekrasnu akciju, a Mangala uposlio Sosu koji je iskosa opalio iz prve i zakucao loptu pod prečku nemoćnog vratara Zentnera. Golčinu Sose koja će biti tema broj jedan u Njemačkoj pogledajte OVDJE.

Bio je to i pogodak za pobjedu Stuttgarta koji se sada popeo na 13. mjesto Bundeslige s jednakim brojem osvojenih bodova.

25. travanj 2024 17:56