Slavlje Bayerna

MICHAELA STACHE Afp
BUNDESLIGA

VIDEO Bayern se budi, Harry Kane u zadnjim trenucima donio važnu pobjedu, Olmo i društvo razočarani

Bavarci su prekinuli niz od dva uzastopna poraza i približili se Bayeru
Piše: HINAObjavljeno: 24. veljača 2024. 20:42

Kapetan engleske nogometne reprezentacije Harry Kane postigao je dva pogotka i donio pobjedu Bayernu u dvoboju 23. kola njemačke Bundeslige s RB Leipzigom, u kojem su Bavarci pred svojim navijačima slavili s 2-1.

Kane je u 56. minuti doveo Bayern u vodstvo. U 70. minuti gosti su izjednačili pogotkom slovenskog reprezentativca Benjamina Šeška. Konačnih 2-1 postavio je engleski napadač svojim drugim pogotkom na utakmici, a postigao ga je u prvoj minuti sučevog dodatka.

Tako je Bayern prekinuo niz od dva uzastopna poraza i nakon 23. kola ostao na osam bodova zaostatka za vodećim Bayerom. RB Leipzig je s 40 bodova ostao na petoj poziciji, bod iza Borussije Dortmund koja ima utakmicu manje.