CHRISTIAN PETERSEN Afp
HRVATI U NBA

Šarić u pobjedi Phoenixa u Portlandu sudjelovao s 11 koševa, dobra utakmica i za Zubca

Zubac je u trijumfu protiv Golden State Warriorsa sudjelovao s 9 koševa i 3 skoka za 16 minuta igre
Piše: HinaObjavljeno: 12. ožujak 2021. 11:06

Hrvatski košarkaši Dario Šarić i Ivica Zubac pružili su solidne predstave u prvim nastupima nakon NBA All-Star stanke, a obojica su pomogla svojim momčadima da dođu do vrijednih pobjeda.

Šarić je u pobjedi Phoenixa kod Portlanda (127-121) sudjelovao s 11 koševa, šutom 5/9,pet skokova i dvije asistencije za 25 minuta igre. Devin Booker s 35 koševa je predvodio Sunse, a Damian Lillard s 30 Blazerse.

Sunsima je to peta pobjeda u nizu, a dobili su 14 od zadnjih 16 susreta, te su drugi na Zapadu iza Utaha.

Zubac je u trijumfu protiv Golden State Warriorsa (130-104) sudjelovao s 9 koševa i 3 skoka za 16 minuta igre. Clippersi su lako došli do uvjerljive pobjede, imali su čak i 39 razlike protiv slabih Warriorsa. Kawhi Leonard je s 28 koševa predvodio domaćine, dok je Stephen Curry zabio samo 14 za goste.

Košarkaši Oklahome pobijedili su na svom terenu Dallas s 116-108, dok za goste nisu igrali Luka Dončić i Kristaps Porzingis.

Brooklyn Netsi su bili bolji od Bostona sa 121-109 za 12. pobjedu u poslednjih 13 utakmica. Brooklyn je do pobjede odveo Kyrie Irving s 40 poena, dok je James Harden bio blizu "triple-doublea" s 22 poena, deset skokova i osam asistencija.

27. travanj 2024 15:17