Ivan Perinčić
 NIKSA STIPANICEV/CROPIX Cropix
IZGUBIO I ZADAR

Crnogorci su u ovom trenutku razina više za osvajača Kupa, nudili su se, ali Zadrani to nisu prepoznali

U zaostalom ABA-ligaškom susretu Mornar je ipak slomio Zadar u Baru. Treća četvrtina je odlučila.
Piše: Dražen ŽuraObjavljeno: 04. ožujak 2021. 20:14

Zadar nije uspio u Baru, Mornar je ipak razina više, međutim, zbog nekoliko slabo smišljenih napada u trećoj dionici u kojoj se na drugoj strani domaćinu dozvolio da se razmaše, poraz je rano "svjetlio"! Inače, Zadar je neko vrijeme imao prednost, onda je Mornar, u dva navrata napravio seriju 11:0, ali se Zadar uvijek vraćao.

Nažalost dogodila se spomenuta slaba četvrtina. Istina, Zadrani su u 35.minuti bili na minus dva , na njihovu nesreću opet je proradio Needham, zabio je dvije trice, Lazić jednu, dovoljno za pobjedu Mornara.. Utakmicu je pak s tri poena zaključio Jordano.

MORNAR - ZADAR 77:71 (18:21, 20:20, 24:11, 15:19)

BAR – Dvorana Topolica. Bez gledatelja.

Suci: Ivan Stefanović (Srbija), Ernad Jarović (Bosna i Hercegovina), Edo Javor (Slovenija).

MORNAR: Gabriel 12, Needham 20, Jeremić 12, Gordić 6, Šehović, Smith 6, Mugoša, Lazić 5, Vujošević, Vranješ 5, Bjelica 3, Luković 8.

ZADAR: Carter 14, Jordano 9, Justice 13, Palokaj, Brala, Vuković 6, Bursać 1, Junaković, Mavra 11, Onuaku 17, Planinić.

23. travanj 2024 20:54