TOBIAS SCHWARZ Afp
ŠPANJOLCI SU DRHTALI

Pogledajte kako je zamalo pao najluđi gol Eura. ‘Kvaradonu‘ centimetri dijelili od čuda

Svega tri minute prije Rodrijeve golčine, malo je nedostajalo da Španjolska primi nevjerojatan gol
Piše: SNObjavljeno: 30. lipanj 2024. 22:24

Osmina finala Eura 2024. donijela je susret favorita Španjolske i apsolutnog autsajdera Gruzije. Barem je tako izgledalo na papiru.

Malo je reći da je Furija bila šokirana kada je u 18. minuti primila pogodak unatoč posjedu lopte od čak 85 % u tim trenucima.

Nesretnik je bio Le Normand, a pogodak je došao nakon brze kontre Kvarachelije i društva.

Hviča Kvarachelia

KIRILL KUDRYAVTSEV Afp

Ipak, izjednačili su Španjolci u 39. minuti kada je spektakularno pogodio Rodri.

Međutim, svega tri minute prije Rodrijeve golčine, malo je nedostajalo da Španjolska primi najluđi gol Eura. Samo su centimetri dijelili Gruzijce od novog pogotka kada je Kvarachelia primijetio da je vratar Unai Simon izašao daleko sa svoga gola te je zapucao s polovice igrališta. Lopta je prošla vrlo, vrlo blizu lijeve vratnice... Kakav bi tek to bio šok za La Roju da je ‘Kvaradona‘ to pogodio.

SJAJAN POKUŠAJ KVARACHELIJE POGLEDAJTE OVDJE.

Unai Simon

U nastavku je pogodak za preokret zabio Fabian Ruiz u 51. minuti. Na 3:1 povisio je Nico Williams u 75. minuti, a konačnih 4:1 postavio je Dani Olmo osam minuta poslije.

Španjolska će u četvrtfinalu 5. srpnja igrati protiv Njemačke koja je u subotu s 2:0 porazila Dansku.

05. listopad 2024 16:06